Shinigami

19. dubna 2013 v 16:44 | Carter a Yoshi |  Postavy
Shinigami, to je přesně to co by tu nemělo chybět! Víte kdo jsou ?

Shinigami, tak zvaně bohové smrti, mají roli poslat ztracené duše do Společenství duší (soul society) anebo i ničit Hollowi (duše která byla pohlcená jinými Hollowi nebo duše která zůstala ve světě lidí moc dlouho) a tak osvobodit duše v Hollowa.
Shinigami žijou ve Společenství duší v Seireitei. Mají vysoký duševní potenciál a jejich tělo je ztvořeny z Reishi. Normální člověk je nevidí. Jsou tu 2 známý možnosti jak se stát Shinigami, nejčastější a normální způsob jak se stát Shinigami je jít do Akademie Shinigami který založil vrchní kapitán Genryusai Shigekuni Yamamoto. A ten druhý způsob je udělat z člověka s vysokým duševním potenciálem Shinigami tím že ho probodne Shinigami (příkladem je třeba Ichigo), tato technika je ale přísně zakázaná v Společenství duší. Jednou když už se duše stane Shinigami, tak je seřazen do 13 dvorních jednotek, v každým je jeden kapitán a podkapitán. Kapitáni jsou ale 10 až 15x silnější než jiné Shinigami, museji ovládat Bankai, podkapitáni museji alespon umět používat Shikai.
Shinigami nosejí Shihakusho (černý kimono) a kapitáni nad tím bílý Haori a samozdřejmě Zanpakuto. Věk na ně není vidět a mohou žít značně dýl než my, třeba Kapitán Genryusai Shigekuni Yamamoto už má nejmín 2 100 let, ale nejsou nesmrtelní, zemřou na vážnější zranění a jediný jistý možnost zabít Shinigamiho je ho popravit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama